Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Akademie talentů

Akademie talentů1.11. 2023 se v naší škole konal již 3. ročník soutěže Akademie talentů našich žáků. Do soutěže se přihlásilo celkem 16 žáků z druhých až pátých tříd. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V první kategorii vystoupili žáci druhých a třetích tříd. Do soutěže se zapojili se svým uměním hrát na zobcovou flétnu nebo klavír, recitací a dramatizací, společenským tancem a zpěvem. Ve druhé kategorii vystoupili žáci čtvrtých a pátých tříd. V oblasti hudebního umění se nám žáci představili ve hře na zobcovou flétnu, na kytaru, ve zpěvu, ale projevili také své umění karetních triků. Poslední třetí kategorie byla určena žákyním čtvrtých a pátých tříd, které předvedly skupinové tance. Nejlepší žáci v jednotlivých kategoriích pak byli odměněni.
Jsme rádi, že mezi sebou máme talentované děti, které překonají sami sebe, zvládnou sebrat veškerou odvahu a dokáží vystoupit i na veřejnosti před ostatními žáky.
Věříme, že do dalšího ročníku soutěže se zapojí další žáci s chutí předvést vše, co se naučili a v čem vynikají.

Více fotografií zde

IMG_20231101_095029.jpgTato soutěž se konala za finanční podpory Magistrátu města Ostravy v rámci projektu „Péče o nadané žáky 2023“ logo ostrava.png