Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Adventní jarmark

Adventní jarmarkPřestože advent ještě nezačal, byl jeho příchod znát všude. Jarmark provázely vánoční koledy, záře světýlek a svíček, vůně hřebíčku a skořice, radost v dětských očích a přátelská setkání. Do této tradiční akce se každoročně zapojí každý - od těch nejmenších žáčků z přípravné třídy, přes žáky všech tříd, pedagogické i nepedagogické pracovníky, až po dobrovolníky z řad rodičů a podporovatelů naší školy.  Díky každému z vás se tato akce mohla uskutečnit a vy jste tak opět mohli navštívit více než dvacet čtyři prodávajících skupinek, zakoupit kvalitní výrobky nebo něco dobrého na zub, zahřát se voňavým svařákem, připít na zdraví a krásné vánoční svátky.

Text: Mgr. Lenka Táborská

Fotogalerie