Úvod > O škole > Projekty a granty > Péče o nadané žáky 2024

Péče o nadané žáky 2024

Rada města Ostravy rozhodla svým usnesením podpořit náš projekt Péče o nadané žáky 2024 ve výši 540 tis. Kč, který je v souladu s Výzvou na podporu vzdělávání a talentmanagementu na území statutárního města Ostravy na rok 2024. Cílem projektu je udržení a prohloubení systému péče o nadané žáky, který budujeme od roku 2019. Systém spočívá ve vyhledávání nadaných, rozvoji jejich nadání prostřednictvím samotné výuky, prohloubením vzdělávání díky výukovým programům různých vzdělávacích institucí, vzájemného setkávání a spolupráce v rámci Letní školy, expedice a ve školním Centru vzdělávání. Učitelský sbor je pro vyhledávání nadaných a na práci s nadanými vzděláván a metodicky veden koordinátorem nadaných.

Obrázek1.png

Mgr. Michaela Rýparová