Úvod > O škole > Projekty a granty > Barevná škola pod širým nebem

Barevná škola pod širým nebem

Rada města Ostravy rozhodla svým usnesením podpořit náš projekt Barevná škola pod širým nebem 1 ve výši 250 tis. Kč, který je v souladu s Výzvou na podporu rozvoje kvality školství z rozpočtu statutárního města Ostravy na rok 2024. Cílem projektu je podpořit manuální dovednosti žáků, kteří vybudují venkovní učebnu, podpořit výchovu žáků v životním prostředí tím, že vytvoří vyvýšené záhony, na kterých budou pěstovat rostliny a pozorovat a získávat zkušenosti ze samotné přírody, rozvíjet čtenářskou gramotnost prostřednictvím čtenářských dílen pod širým nebem a účastí ve školní recitační soutěži, podpořit kreativitu při tvorbě digitálních fotografií a rozvíjet jejich měkké kompetence (sebeprezentaci a komunikační dovednosti).

Obrázek1.png

Mgr. Michaela Rýparová