Úvod > Pro rodiče a žáky > Školní družina > Akce

Štítky:

Kotvice – život u vody

Že nevíte, co je to kotvice a jak vypadá splešťule? Děti ze školní družiny už to ví. Ve středu 16. června a také následně ve čtvrtek měly možnost se zúčastnit projektového dne mimo školní družinu. Jejich cílem se stala přírodní rezervace Kotvice a okolí stejnojmenného rybníka.

Publikováno 20. 4. 2023 15:13

Dopravní soutěž s Pepou

Ve čtvrtek přivítaly děti ze ŠD s nadšením slibovanou Dopravní soutěž s Pepou. V předchozím měsíci plnily pracovní listy, takže už byly na vše pečlivě připraveny. Akce proběhla na školní zahradě, děti plnily úkoly na 6 stanovištích.

Publikováno 20. 4. 2023 15:08

Na stopě

Kdopak přišel tajně navštívit školní družinu? Že by skřítek Dubánek? Zanechal po sobě otisk stopy, a tak si ji děti odlily do sádry. Téma stop se objevilo i v dalších aktivitách. Děti plnily hravé listy, hledaly ukrytá dřívka a skládaly z nich zvířecí stopy.

Publikováno 20. 4. 2023 15:07

Uspávání broučků

Na závěr roku jsme i naši školní zahradu připravili na dlouhý zimní spánek. Umístili jsme nový hmyzí hotel, zavěsili dobroty pro ptáčky a budeme zvědaví, jestli se do ježčího domečku během zimy nastěhuje nějaký bodlinatý kamarád.

Publikováno 20. 4. 2023 15:03

Za zvířátky na Medvědí skálu

Ve středu 16. 9. se děti školní družiny zúčastnily projektového dne ,,Za zvířátky na Medvědí skálu“. Během svého putování v podhůří Beskyd se děti dozvěděly, co všechno zajímavého mohou spatřit ve zdejší chráněné krajině nebo kteří zajímaví živočichové se v dané oblasti vyskytují.

Publikováno 20. 4. 2023 15:00