Úvod > Aktivity > Výtvarná výchova > Výtvarné akce a projekty > Gustave Eiffel – Poezie železa

Gustave Eiffel – Poezie železa

Ve čtvrtek 30.3.2023 jsme se s některými studenty 8. a 9. tříd zúčastnili slavnostní vernisáže výstavy mezinárodní studentské výtvarné soutěže Poezie železa, která byla věnována "básníku železa" Gustavu Eiffelovi, od jehož úmrtí letos uplynulo 100 let.

V této soutěži získali cenu poroty dva žáci naší školy: Nikol Badžgoňová z 8.B a Patrik Ševčík z 9.A, oba dva v kategorii Prostorová práce.

Mezi nejlepšími soutěžními pracemi, které jsou na výstavě k vidění ve vestibulu jazykového gymnázia Pavla Tigrida až do 31. 5. 2023 jsou také práce našich studentů Karolíny Záchové z 8.A, Zuzany Gálové z 9.A a Jana Ševčíka z 9.A.

Všem moc blahopřejeme k úspěchu v konkurenci více než 2000 prací!

Virtuální galerie

Zobrazit další fotografie

Záznam z vernisáže a předávání cen