Úvod > O škole > Projekty a granty > Projekt Podpora kariérového poradenství 2023

Projekt Podpora kariérového poradenství 2023

Rada Statutárního Města Ostravy usnesením č. 00204/RM2226/5 ze dne 22. 11. 2022 rozhodla o poskytnutí účelového neinvestičního příspěvku v celkové výši 40 tis. Kč na realizaci Podpory kariérového poradenství z rozpočtu SMO na rok 2023 kód žádosti 22/1157, který jsme v souladu s „Výzvou na podporu kariérového poradenství z rozpočtu SMO na rok 2022“ předložili do výběrového řízení.

Finanční prostředky tohoto projektu jsou směřovány zejména k tvorbě a rozvoji kariérového poradenství na škole, k individuálním a skupinovým aktivitám vedoucím k definování potřeb žáků v oblasti kariérového poradenství, k testovacím nástrojům určených pro sebepoznávání a diagnostiku pro potřeby kariérového poradenství.