Úvod > Aktivity > Etika > Reminiscenční setkání v Domově Sluníčko

Reminiscenční setkání v Domově Sluníčko

Také v letošním školním roce pokračujeme v setkáváních dětí a seniorů. Vzájemné návštěvy zahájily naše děti a byly vřele přivítány v Domově Sluníčko v Ostravě - Vítkovicích. Čekaly na ně přívětivé babičky (a také jeden dědeček:-)), vzpomínání na to, jak se kdysi trávila dovolená a společné výtvarné zpracování vzpomínek na dovolenou. Na všech stanovištích se pilně pracovalo, vyprávělo, pojídalo se připravené ovoce, popíjela káva a čaj a vládla všeobecná pohoda.

Děti měly připravené hudební vystoupení, seniorům přinesly upečenou podzimní bábovku a ježečky z keramiky jako připomenutí probíhajícího babího léta.

A my jsme se měli znovu možnost přesvědčit, že energie mládí a moudrost zralého věku vytvářejí neopakovatelné a nenahraditelné obohacující spojení.

Těšíme se, až pozveme seniory před Vánocemi zase k nám.

Tak milé babičky - Blanko, Aníčko, Vlastičko, Maruško, pane Dušane a další a další - ať se zase ve zdraví v prosinci sejdeme. Brzy na shledanou.

A zavzpomínejme si společně, jak jsme si to u Vás užili - foto