Úvod > Aktivity > Anglický jazyk > Koncepce výuky > Cambridge zkoušky

Cambridge zkoušky

Zkoušky Cambridge English jsou nejrozšířenější zkoušky na světě. Naše škola svým pojetím jazykové výuky připravuje děti na úspěšné složení těchto certifikátů.

Young Learners Exams (YLE) jsou určeny dětem ve věku 6–12 let. Obsahují hlavně zábavné aktivity a děti se učí formou her. Pokrok je zaznamenáván pomocí erbů „shields“, které se získávají v každé části testu. Všechny děti získávají certifikát, a to je motivuje k dalšímu učení.

Zkoušky se dělí na 3 úrovně

• Pre-A1 Starters
  • A1 Movers
  • A2  Flyers

Pro starší studenty a střední školy jsou určeny zkoušky

• A2 Key for Schools
  • B1 Preliminary for Schools
  • B2 First for Schools

Témata jsou vybrána s ohledem na věk a záliby školních dětí. Zkoušky je možné složit v papírové podobě nebo na počítači. Účast ve zkouškách je zpoplatněna.

Proč skládat mezinárodní zkoušky?

Výuka angličtiny pro děti by měla být hrou a inspirací. Každý rodič ovšem také vidí, že čím větší jsou pokroky jeho dítěte ve výuce, tím větší je i jeho sebedůvěra. Cambridge Young Learners English Tests je skvělý způsob, jak dětem ukázat, co všechno už dokážou, a tím je povzbudit k dalšímu studiu.

Účast ve zkouškách přináší dětem:

• Pokrok a motivaci k dalšímu učení.
  • Uznání
  • Certifikát a platnost

Po úspěšném absolvování testu a ústní části získává každé dítě mezinárodní certifikát. Certifikát potvrzuje jazykové znalosti pro případné další studium a má celoživotní platnost.