Naši partneři | Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

01 Web pro školy

Web pro školy

Nabízíme vaší škole jedinečnou možnost prezentovat školu moderně, nadčasově a kvalitně. Zapojte se mezi úspěšné školy, kterým tento www projekt usnadnil každodenní život.
02 ZUŠ H. Salichové

ZUŠ H. Salichové

Základní umělecká škola Heleny Salichové sídlí v Polance nad Odrou. Výuka probíhá na několika místech. Jedním z nich je i Základní škola K. Pokorného. Zde se vyučuje hudební obor.
Nejmladší žáci (prvňáčci) nastupují do Přípravné hudební výchovy. Po absolvování prvního roku hudebního oboru navazuje výuka hry na hudební nástroj ve spojení s hudební teorií, která je vyučována v předmětu Hudební nauka.
Studium je rozděleno na I. stupeň (7 let) a II. stupeň (4 roky). Zvládnuté základy hry na vybraný nástroj využívají žáci v komorní hře a své umění prezentují na třídních i celoškolních koncertech apod.
Na Základní škole K. Pokorného se vyučuje hra na klavír, zobcovou flétnu, kytaru, housle, klarinet a fagot. Více informací získáte na webu www.zushs.cz nebo na některém z telefonních čísel, které naleznete v sekci „Kontakty“.
03 Angličtina s úsměvem

Angličtina s úsměvem

Angličtina s úsměvem jsou jazykové kurzy, které na naší škole působí již 18 let. Nabízíme kvalitní výuku pro děti od prvních tříd až po konverzaci pro žáky druhého stupně. Připravujeme žáky také na mezinárodní zkoušky Cambridge English, které jsou celoživotně a mezinárodně platné.

Výuka probíhá ve škole v odpoledních hodinách, lektor se v případě zájmu rodičů postará o vyzvednutí dětí z družiny i přivedení zpět.

Bližší informace: www.ajsusmevem.cz

Kontakt: PaedDr. Iva Obermanová, @: ajsusmevem@seznam.cz , T: 777 639 702, T: 725 098 828