Prezentace školy
Zápis
Žákovské práce

Vánoční jarmark

Vánoční jarmark

Adventní čas naše škola zahájila vánočním jarmarkem, který se uskutečnil 29. 11. 2022 úderem 16. hodiny. Bohatá účast na jarmarku z řad žáků, rodičů a absolventů školy, potěšila nejen žáky, kteří na jarmarku prodávali své výrobky, ale všechny zaměstnance školy organizující tuto událost. Široká nabídka zboží nadchla návštěvníky, kteří měli možnost zakoupit různorodé produkty od perníčků, zákusků, přes svícny a jiné dekorativní zboží, až po sůl do koupele.

Vánoční atmosféra byla zpříjemněna poslechem vánočních koled a ochutnávkou svařáku, punče a cukroví, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Jarmark byl navíc zpestřen venkovní výstavou výtvarných děl žáků školy.

Tradici vánočního jarmarku vnímáme nejen jako začátek příprav na Vánoce, ale také jako příležitost ke společnému setkání. Také proto nás všechny potěšilo, když se absolventi školy z roku 2021 od třídní učitelky Lenky Fryšarové rozhodli prodávat na jarmarku své výrobky a výtěžek z prodeje věnovat škole. 

Touto cestou bychom chtěli poděkovat organizátorům i návštěvníkům jarmarku. Doufáme, že i příští rok poskytne vánoční jarmark příležitost ke společnému setkání a bude stejně úspěšný, jako byl tento.   

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít