Prezentace školy
Zápis
Žákovské práce

Naše škola se zapojuje do oslav Světového dne laskavosti.

Naše škola se zapojuje do oslav Světového dne laskavosti.

13. listopadu slavíme Světový den laskavosti. Nadace Karla Janečka vyhlašuje také hapenning pro školáky s názvem „Jsem laskavec“. Do oslav 5. ročníku se zapojují opět i žáci naší školy.

Těší nás, že tato akce už v loňském školním roce děti oslovila. Velmi si ceníme podpory rodičů a děkujeme. Děkujeme za to, že společně šíříme laskavost a obohacujeme tím nejen sebe, ale hlavně druhé.


Každý si může zvolit svou cestu. My, dospěláci, jsme se rozhodli udělat laskavost těm nejstarším a těm nejmladším. Chtěli bychom zpříjemnit pobyt seniorům v Domově s pečovatelskou službou Sluníčko a pro mladší jsme připravili cestu laskavosti s poselstvím „Pošli to dál“ v lokalitě Turkov. Nezapomínáme ani na to, že zima je náročná i pro zvířátka.

Ve výstavní síni školy si můžete prohlédnout panely věnované této akci a připevnit svůj dobrý skutek jako jeden z listů stromu laskavosti. Nezapomeňte navštívit také nové webové stránky, kde najdete přehledně vše na jednom místě

Připojte se ke společné myšlence a rozdávejte laskavost dál. Šíří se rychle. A nemusí to být jen v sobotu 13. listopadu...

Hanka Bortlíčková a Iva Obermanová

Soubory ke stažení

Kalendář akcí

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít