Prezentace školy
Prezentace školy

I nadaní žáci potřebují podporu

Z bohatých pedagogických zkušeností víme, že nesmíme zapomínat na naše nadané žačky a žáky a poskytnout jim co nejkvalitnější pedagogickou podporu tak, aby se jejich nadání mohlo plně rozvinout. Díky této podpoře mají tak tyto děti lepší start při hledání své budoucí profese nebo vybudování celoživotního zájmu.

Díky projektu „Péče o nadané žáky 2021“ (projekt, který financuje Magistrát města Ostravy) můžeme financovat žákům podporující vzdělávací aktivity, uspořádat školní soutěže, umožnit jim přístup do školní studovny i mimo vyučovací hodiny, vzít je na soustředění nebo vzdělávat pedagogy v oblasti práce s nadanými žáky.

Jaké aktivity máme pro žáky v tomto školním roce připravené, nebo které jsme již realizovali, najdete na webové nástěnce, která je průběžně aktualizována.

Máte-li podnětné připomínky, dotazy, nebo máte zájem o schůzku s koordinátorkou nadaných, pište na michaela.ryparova@zspokorneho.cz

Mgr. Michaela Rýparová

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.