Partneři | Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

1
2
3
4

Partneři

01 Web pro školy

Web pro školy

Nabízíme vaší škole jedinečnou možnost prezentovat školu moderně, nadčasově a kvalitně. Zapojte se mezi úspěšné školy, kterým tento www projekt usnadnil každodenní život.
Stránky partnera
02 ZUŠ H. Salichové

ZUŠ H. Salichové

Základní umělecká škola Heleny Salichové, Ostrava - Polanka nad Odrou, je tříoborovou školou. Vyučuje se zde obor hudební, výtvarný a taneční.

Studium je rozděleno na I. stupeň (7 let) a II. stupeň (4 roky). Zvládnuté základy hry na vybraný nástroj využívají žáci v komorní či souborové hře a své umění prezentují na koncertech, třídních předehrávkách apod.

Ve výtvarném oboru začínají děti kresbou, malbou, později však zvládnou i práci s keramickou hlínou, prostorové dovednosti, grafiku nebo koláže. Výuka je rovněž rozdělena na 7 let v I. stupni a 4 roky ve II. stupni.
Stránky partnera
03 Angličtina s úsměvem

Angličtina s úsměvem

Angličtina s úsměvem jsou jazykové kurzy, které na naší škole působí již 18 let. Nabízíme kvalitní výuku pro děti od prvních tříd až po konverzaci pro žáky druhého stupně. Připravujeme žáky také na mezinárodní zkoušky Cambridge English, které jsou celoživotně a mezinárodně platné.

Výuka probíhá ve škole v odpoledních hodinách, lektor se v případě zájmu rodičů postará o vyzvednutí dětí z družiny i přivedení zpět.

Bližší informace: www.ajsusmevem.cz

Kontakt: PaedDr. Iva Obermanová, @: ajsusmevem@seznam.cz , T: 777 639 702, T: 725 098 828

Stránky partnera
© ARSYLINE 2017 - 2020 postaveno na systému AKTIVNÍ ŠKOLA
Upozornění
Zavřít
Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zavřít