Informace pro zákonné zástupce žáků navštěvující ŠD | Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

Informace pro zákonné zástupce žáků navštěvující ŠD 16.11.2020

Informace pro zákonné zástupce žáků navštěvující ŠD

Na základě zjištění zájmu o ŠD v době od 18. 11. 2020, a to ranního provozu (6:00 – 7:40 hodin) a odpoledního provozu (11:40 – 16:30 hodin), kdy je zajištěn tento provoz i s ohledem na hygienická nařízení vzhledem ke covid19 a i nadále probíhající distanční výuku 3. až 9. ročníku  následovně:

• Ranní družina bude probíhat v budově ŠD od 6:00 hod. do 7:40 hod. v jednotlivých odděleních - homogenních skupinách (podle kmenové třídy), dle rozpisu na vstupních dveřích. Žáci budou pod dohledem pedagogických pracovníků.
  • Jednotlivé třídy budou označeny. Stejné rozdělení bude i v odpolední družině, která bude ve stejném režimu, jako běžná ŠD s tím, že je také zachována homogenita skupin (podle kmenové třídy).
  • Žáci musí mít po celou dobu roušku, výjimkou je prezenční stravování ve ŠJ, kde jsou nastavena bezpečnostně hygienická pravidla.
  • Nadále platí pokyny MŠMT a Mzd (Manuál), které byly před zahájením distanční výuky. Neposílejte děti do školy - ŠD, když mají příznaky onemocnění.
  • Případné změny rozhodnutí, dle potřeb zákonných zástupců, hlaste předem vedoucí vychovatelce ŠD paní Haně Bortlíčkové (hana.bortlickova@zspokorneho.cz; telefon ŠD 724 939 058).

J. Naďová