Informace k nepovinné výuce pro žáky 2. stupně | Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

• Úvod
  • Informace k nepovinné výuce pro žáky 2. stupně

Informace k nepovinné výuce pro žáky 2. stupně 4.6.2020

Informace k nepovinné výuce pro žáky 2. stupně

Vážení rodiče,

od 08. 06. 2020 se žáci 2. stupně mohou účastnit vzdělávacích aktivit ve škole. Současně budou pokračovat vzdělávací aktivity žáků 1. stupně (účast 63 % žáků 1. stupně). Z provozních a hygienických důvodů se prezenční výuky nemohou účastnit všichni žáci 2. stupně. Přednostně jsme nabídli účast na vzdělávacích aktivitách žákům 8. tříd. Pracovali jsme s nároky na učivo a jejich blízkou budoucností (přijímací řízení v příštím školním roce). Žákům 6. a 7. tříd nabízíme individuální konzultace s vyučujícími, vždy po dohodě s nimi (systém Bakalář, e-maily). Podmínkou je předložení "Čestného prohlášení" o neexistenci příznaků virového onemocnění, které naleznete v příloze tohoto článku.

Mgr. Miková Radmila