Učební materiál | Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

Učební materiál

Výběr vhodného učebního materiálu pro výuku jazyka je velmi důležitý. To, aby učebnice děti „bavila“, je prvním krokem k tomu, aby je bavilo celé studium jazyka. Pro děti mladšího školního věku to platí dvojnásob.

Díky našim zkušenostem s výukou angličtiny, jsme se rozhodli ve výuce v 1. – 4. ročníku používat učebnice nakladatelství Oxford University Press z řady Happy house a Happy street.

V 5.ročníku a na 2.stupni ZŠ budeme používat výukový materiál Oxford University Press – Project, který zahrnuje všechny výukové aspekty potřebné pro další studium jazyka včetně ucelené gramatiky, dramatizovaných epizod a rozsáhlejších příběhů.