Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projektový den v Zoo

Projektový den v ZooProjektový den v Zoo

Akce proběhla 19. 5. 2023 v ZOO Ostrava. Byli jsme rozděleni do několika skupin. Do skupinek jsme společně dostali tři pracovní listy, které se týkaly předmětů: matematiky, angličtiny, zeměpisu, českého jazyka a přírodopisu.

Když se zapojila celá skupinka, spolupráce proběhla skvěle. Měli jsme za úkol popsat zvířecí tělo anglicky. Vyznačovali jsme na mapě, kde se vyskytují konkrétní druhy zvířat, nebo jsme zjišťovali informace o nezákonném lovu slonů v Africe.

Celkový dojem z akce byl výborný. Nejen, že jsme se dozvěděli něco nového, ale skrze plnění úkolů v pracovních listech jsme prošli skoro celou zoo a mohli jsme tak nerušeně pozorovat zvířata.

Více fotografií.

Nela Žitníková, 7. B

Projektový den v Zoo