Horní menu

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Gymhokej

Gymhokej



Ve dnech 15.5. a 22.5. uspořádala ŠD turnaj v gymhokeji, kterého se zúčastnila čtyři družstva.

Vítězem se stalo družstvo „Dragons“.

Na 2.místě se umístilo družstvo 1.oddělení „Hokejky“.

3.místo obsadilo družstvo 2.oddělení „Rychlé puky“.

4. místě skončilo 6.oddělení „Žabáci“.

Všem družstvům děkuji za sportovní nasazení, fair play hru a skvělou atmosféru během celého turnaje.

Více fotografií zde

IMG-20260520-WA0023.jpgHahnová Yveta