Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Flamingoes in London

Flamingoes in LondonFlamingoes in London

Vzali jsme je s sebou do autobusu, když jsme se se žáky našich 8. a 9. tříd vydali na zahraniční výlet. Najdete je na fotkách (žáky i plameňákyJ). Uvidíte také, že jsme nebyli jen v hlavním městě Velké Británie, ale i v přímořském letovisku Brighton, kde jsme navštívili Sea Life Museum nebo Royal Pavillion. Cesta do cíle byla dlouhá, o to více jsme si užili rodiny, které nás večer ubytovaly, a mohli jsme konečně procvičit naše jazykové dovednosti s rodilými mluvčími. Naši plameňáci budou asi jediní z Česka, kteří byli v Londýně dokonce v den zcela výjimečný pro celý svět – v den korunovace krále Karla III. I přes davy lidí jsme se nakonec dostali k takovým památkám jako je Big Ben, Tower Bridge, muzeum voskových figurín nebo místo nultého poledníku v Greenwich. Intenzivní pěší poznávání jsme ukončili večerní plavbou po Temži, takže zážitky ze slavnostního velkoměsta jsme měli až do poslední chvíle.

Více fotografií.

Flamingoes in London